RRC distributorem Avaya

Avaya podepsala distribuční kontrakt s value added distributorem RRC pro deset evropských zemí. Patří mezi ně Česko i Slovensko. Jaké jsou plány na zapojení partnerů?Avaya, poskytovatel obchodních komunikačních aplikací, systémů a služeb, a RRC, celoevropský specializovaný distributor IT s přidanou hodnotou oznámily podpis dohody, podle níž se RRC stává oficiálním distributorem Avaya s právy na propagaci a prodej řešení Avaya v Rusku, Ukrajině, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Polsku, Maďarsku, České republice, Slovensku, Srbsku a Slovinsku.

RRC CZ logoRRC věří, že významně zvýší svůj podíl v oblasti IP telefonie a obchodních komunikací na těchto rostoucích trzích. Divize RRC Networking, která se zabývá distribucí síťových a telekomunikačních řešení více než 15 let, vytváří přibližně 35 % obratu RRC a mezi svými zákazníky má 1500 firem.

„Globální strategii RRC ovlivňuje distribuční model přidané hodnoty, jímž nabízí partnerům dodatečné služby pro rozvoj jejich prodejů. Služby zahrnují nejen technickou a marketingovou podporu, flexibilní finanční schémata a další běžné služby, ale rovněž konzultační služby," komentoval novou distribuční smlouvu Michail Kossilov, Chief operations officer společnosti RRC.

„Zaměstnanci RRC vytvářejí projektovou dokumentaci pro partnery a prověřují stávající infrastrukturu jejich zákazníků. Podle výsledků těchto testů a podle konkrétních potřeb společností nabídnou optimální řešení, která partnerům umožní vyhrát výběrová řízení a úspěšně rozvíjet komplexní projekty," upřesnil dále Michail Kossilov podporu partnerů.

V Česku tak RRC-CZ rozšířila svou distribuci Avaya na kompletní portfolio. Dalším autorizovaným tuzemským distributorem značky je Sofos, který má s RRC autorizovanou distribuci i na Slovensku. Produktovým manažerem značky v RRC-CZ je Radek Huleš (radek_hules@rrc.cz).

Více informací naleznete na www.rrcgroup.com a na www.rrc.cz. Bližší informace o aktuální nabídce Avaya pak na stránkách www.avaya.com.Komentáře