Panasonic vytvořil samostatnou skupinu pro B2B

Panasonic, výrobce spotřební elektroniky, vytvořil novou technologickou skupinu pro segment B2B. Jaké jsou změny?Panasonic oznámil vznik nové skupiny Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU), která slučuje 12 produktových kategorií z oblasti B2B do jedné organizace.Panasonic oznámil vznik nové skupiny Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU), která slučuje 12 produktových kategorií z oblasti B2B do jedné organizace. Nově vytvořená skupina poskytne firmám společné místo pro komunikaci, řízení projektů a integrační služby.

Do čela skupiny PSCEU byl jmenován Petr Likeš, který bude jako regionální manažer zajišťovat aktivity v České republice a na Slovensku. Dříve byl Petr Likeš odpovědný za divize Panasonic System Networks Company Europe a Panasonic AVC System Europe.

Vytvořená organizace PSCEU je rozdělena do čtyř obchodních oddělení. Communication Solutions zahrnuje profesionální scannery, multifunkce, telekomunikační systémy, IP telefonii a video konferenční systémy. Divize Visual System Solution má na starosti projektory, interaktivní tabule, profesionální displeje a přenosné audio systémy.

Professional Camera Solution zahrnuje profi audio a video systémy, bezpečností kamery CCVE a technologie pro průmyslové snímání obrazu (Integrated Machine Vision – IMV). Segment odolných notebooků Toughbook, tabletů Toughpad a elektronických prodejních systémů má na starosti divize Computer Product Solution.

Zdroj: PanasonicKomentáře