Oracle si v ČR vybral Avnet a Arrow ECS

Společnosti Avnet a Arrow ECS získaly jako jediní distributoři s přidanou hodnotou v České republice do portfolia software a hardware Oracle. Avnet navíc oznámil rozšíření distribuce produktů Symantec.Oracle si v ČR vybral Avnet a Arrow ECSObě společnosti dlouhodobě působily jako distributoři produktů společnosti Sun Microsystems. Poté, co Oracle koupil Sun, však byla distribuce dlouho nejasná. Vzhledem k situaci v dalších zemích Evropy, o které jsme vás informovali, byly společnosti Avnet i Arrow vážnými kandidáty na získání distribuce.

Jejich nabídka tak aktuálně zahrnuje oblast hardware, databází a middleware SW produktů, čímž navazuje na dosavadní distribuci produktů a služeb Sunu.

V Avnetu mají Oracle na starosti: Robert Mirčevský, client executive, Karel Burian, service manager Oracle, a Gabriela Břínková, business development manager Oracle.

Avnet rozšířil distribuci produktů Symantec

Stávající portfolio Symantecu v distribuci Avnetu bylo rozšířeno o bezpečnostní produkty PGP Corporation, kterou Symantec akvíroval v dubnu letošního roku. „Distribuce PGP produktů přináší zákazníkům veškeré šifrovací funkce nezbytné pro ochranu dat v pohybu i uložených, a to v jediném, snadno použitelném a snadno spravovatelném řešení,“ uvedla Zuzana Komárková, marketingová specialistka společnosti Avnet, v tiskové zprávě.

Kontakty na produktové manažery Avnetu i Arrow ECS najdete v našem katalogu distributorů (dostupný po přihlášení).

Zdroj: Avnet, Arrow ECS, ChannelWorldKomentáře