OpenScape Office Forum 2010 za námi

Firma RRC-CZ oznámila v dubnu uzavření distribuční smlouvy se společností Siemens Enterprise Communications pro Českou republiku a hned na konec minulého měsíce připravila spolu s výrobcem seminář OpenScape Office Forum 2010. Co se účastníci dozvěděli?Účastníci semináře RRC-CZ obdrželi mimo jiné tištěné speciály ChannelWorldu zdarma.Dne 29. 4. v Praze proběhla akce OpenScape Office Forum 2010, kterou pořádaly firmy Siemens Enterprise Communications a RRC-CZ. Cílem akce bylo představení nového řešení sjednocené komunikace OpenScape Office MX V2. Na akci bylo přítomno více než 50 účastníků z řad ICT resellerů.

OpenScape Office MX V2 je produkt připravený pro komunikační potřeby malých a středních firem. Podle výrobce dokáže zlepšit produktivitu zaměstnanců a služby pro zákazníky při současném snížení nákladů na komunikaci. OpenScape Office MX V2 spojuje hlas, sjednocenou komunikaci a přenos dat v síti v jediné aplikaci, která je lokalizována do českého jazyka, a to včetně spojovatelského pracoviště i kontaktního centra.

Pokud jste na semináři chyběli, více informací o produktu a podpoře můžete získat na stránkách distributora s přidanou hodnotou RRC-CZ.Komentáře