Netgear a Kaspersky Lab společně pro SMB

Netgear, výrobce síťových řešení, uvede novou produktovou řadu ProSecure STM, která integruje kompletní knihovnu antimalwarových technologií Kaspersky Lab. Kdy a kde bude dostupná?Model STM150 z řady ProSecure STM bude na našem trhu dostupný během několika týdnůNetgear oznámil uzavření smlouvy s Kaspersky Lab na jejímž základě zavede antivirové a antimalwarové technologie výrobce bezpečnostního software do nové produktové řady ProSecure STM. Tato řada je určena pro správu e-mailových a webových hrozeb v malých a středně velkých firmách (SMB).

Řada ProSecure STM zahrnuje modely STM150, STM300 a STM600. Platformy se liší úrovní výkonu a lze je přizpůsobit firmám až s šesti stovkami zaměstnanců.

Podle výrobce se produkty ProSecure STM odlišují od nejlevnějších alternativních řešení úrovní a hloubkou ochrany firemních sítí před hrozbami pocházejícími z webu i z e-mailů díky použití nikoli opensourcových, ale pečlivě vybraných a „vyšlechtěných" technologií. Výsledkem má být zvýšení bezpečnosti, snížení doby potřebné pro instalaci a konfiguraci, a efektivnější detekce s menším množstvím falešných poplachů.

Jak dále uvádí výrobce, zařízení z řady STM minimalizují vliv na výkon sítě a zajišťují souvislý běh služeb zákazníků bez bezpečnostních komplikací. Technologická řešení firmy Kaspersky Lab, běžící na patentované Stream Scanning architektuře optimalizované pro web, pracují společně s heuristickým enginem společnosti Netgear a chrání sítě proti známým i neznámým hrozbám.

Model STM150 bude dostupný prostřednictvím distribuční sítě Netgearu  v nejbližších týdnech za předpokládanou cenu začínající na 1 000 dolarů. Modely STM300 a STM600 budou dostupné během druhého čtvrtletí roku 2009, cena zatím nebyla stanovena.

Více se o produktech můžete dozvědět na stránkách výrobce.

Autorizovanými distributory Netgear jsou v Česku Abacus Computer, AT Computers a eD system Czech. Na Slovensku se obracejte na AT Computers SK a eD system Slovakia.Komentáře