Ness Technologies zakládá novou divizi orientující se na střední firmy

Společnost Ness Technologies zakládá novou divizi, která bude její vlastní řešení i produkty třetích stran nabízet středně velkým firmám. Na jaké oblasti se zaměří?

Ness Technologies zakládá novou divizi orientující se na střední firmySpolečnost Ness Technologies oznámila založení nové divize s cílem oslovit střední firmy. Těm prostřednictvím nové divize Product Sales hodlá nabízet jak vlastní řešení Ness Technologies, tak produkty třetích stran.

Řízením týmu nové divize byla pověřena Hana Součková, která bude i nadále působit v dosavadní pozici marketingové ředitelky společnosti Ness Technologies v České republice.

V první fázi chceme firmám nabídnout tři produkty v oblastech cloudu, mobility a business intelligence, které zlepšují dostupnost i bezpečnost firemních dat a rovněž přispívají ke spolupráci zaměstnanců. To jsou témata, která zajímají střední firmy, proto v nich vidíme značný potenciál. Stávající portfolio přitom budeme postupně doplňovat o další produkty,“ uvedla Hana Součková ve zprávě pro média.

Ness Technologies staví svoji cloudovou nabídku na veřejném cloudu Google Apps. Dále chce středně velké firmy oslovit nabídkou správy firemních i zaměstnaneckých mobilních zařízení, integrací mobilních řešení s firemními informačními systémy nebo zabezpečením dat v mobilním prostředí. V oblasti business intelligence hodlá nabízet vlastní aplikaci QlikView pro vytváření analýzy dat, která má firmám usnadnit rozhodovací procesy.

Zdroj: Ness Technologies

Úvodní foto: Ness, Google

Komentáře