Ness Technologies letos očekává obrat 1,5 miliardy korun

Ness Technologies, poskytovatel řešení a služeb v oblasti IT, představil předběžné hospodářské výsledky za rok 2012 i odhad pro následující období.

Ness Technologies letos očekává obrat 1,5 miliardy korun



Ness očekává, že udrží tržby ve výši 1,5 miliardy korunNess Technologies v České republice letos očekává podobné tržby jako v roce 2012. „Navzdory stagnaci HDP a očekávanému poklesu trhu ICT služeb očekáváme, že i letos udržíme obrat na úrovni loňského roku, což odpovídá částce přibližně 1,5 miliardy korun,“ uvedl v oznámení médiím Mirko Kalous, generální ředitel Ness Technologies v České republice.

Ness v oznámení dále uvádí, že se oproti loňskému roku posunul o jednu příčku mezi TOP 5 ICT společností v České republice.

Kalous ve zprávě zároveň prezentuje růstové cíle na příští rok: „A přestože výhled celého trhu ICT dle analytiků není optimistický, zůstává naší prioritou růst, kterého hodláme dosáhnout zaměřením na nový byznys a nové trhy.

Mezi nové oblasti, které Ness představil, patří i inteligentní energetické sítě (tzv. Smart Grid), asistivní technologie ve zdravotnictví a mobility. Dále vstupuje na trh s řešeními určenými pro zdravotnictví a energetiku.

Zdroj: Ness Technologies









Úvodní foto: © buchachon - Fotolia.com

Komentáře