Miroslav Křen, jediný Čech s titulem Channel Chief 2011

Společnost Everything Channel vyhlásila na webu CRN seznam předních výkonných pracovníků s největším přínosem pro prodejní kanál. Miroslav Křen ze společnosti Kerio Technologies získal ocenění potřetí.Miroslav Křen, vice president of worldwide sales společnosti Kerio TechnologiesCRN každoročně uděluje tituly Channel Chief vedoucím pracovníkům za zásluhy v prodejním kanále. Mezi 200 oceněnými se letos v únoru potřetí jako jediný Čech umístil Miroslav Křen, vice president of worldwide sales společnosti Kerio Technologies.

Na své pozici je zodpovědný za růst tržeb a postavení produktů Kerio na světových trzích. Má na starost vývoj a implementaci strategie cílené na obchodní kanál Keria a řídí několik obchodních týmů.

Titul je udělován osobnostem, které v minulém roce zdokonalili partnerské programy svých společností, podíleli se na obratu generovaném obchodními partnery a vedli veřejné prezentace určené obchodnímu kanálu. Dalším z kritérií byl i počet let věnovaných aktivitám orientovaným na obchodní partnery.

Novinkou na webových stránkách společnosti Kerio je například vyhledávač partnerů. Výrobce loni rozšířil své portfolio také o hardwarové produkty, které prodává prostřednictvím partnerské sítě. Aktuálně nabídka Keria pokrývá softwarová, virtuální i hardwarová řešení.

Seznam všechny oceněných osobností naleznete na webu CRN.

Zdroj: Kerio Technologies, ChannelWorldKomentáře