Microsoft a Citrix tvoří V-Alliance

Společnosti Microsoft a Citrix společně spustily partnerský program V-Alliance pro oblast virtualizace. Co partneři získají a jaké jsou podmínky zapojení?Microsoft a Citrix vytvořili V-AllianceV-Alliance je společnou iniciativou společností Microsoft a Citrix, která nabízí komplexní virtualizační infrastrukturu od datového centra až po desktop. Využitím integrovaného řešení obou společností můžete klientům pomoci vybudovat dynamickou IT infrastrukturu.

Společné řešení je založeno na balíku obsahujícím Citrix XenDesktop, Windows Server 2008, řešení Windows Optimized Desktop, který řídí Microsoft System Center.

Mezi výhody, které partneři získají členstvím v programu V-Alliance, patří slevy na školení a certifikaci, prodejní a marketingové nástroje, ukázkový nástroj pro desktopovou virtualizaci a obecně podpora při návrhu řešení. Zapojením získáte také přístup na webový portál, který obsahuje prezentace, šablony, skripty, technické zdroje a další nástroje.

Požadavky

Do programu se mohou hlásit partneři Microsoftu a Citrixu, kteří realizují řešení založené na obou technologiích. Dalším požadavkem je představení tří potenciálních projektů a následující certifikace:

Microsoft

  • 70-652 MCTS: Windows Server Virtualization, Konfigurace.
  • 70-403 MCTS: System Center Virtual Machine Manager 2008.
  • 70-656 TS: Konfigurace Microsoft Desktop Optimization Certification Pack.
  • 0-401: System Center Configuration Manager.

Citrix

  • CCSP 2010 for Desktop Virtualization.
  • CCA for Citrix XenDesktop 4.

Další informace o programu naleznete na webu V-Alliance nebo můžete přímo kontaktovat zástupce obou společností:

Zdroj: ChannelWorldKomentáře