Lidé: Walter Pavliš v čele projektů pro komerční sektor v AutoContu

Společnost AutoCont CZ jmenovala Waltera Pavliše na pozici ředitele pro rozsáhlé projekty v komerčním sektoru. Jaké jsou jeho klíčové úkoly?Walter Pavliš, ředitel pro rozsáhlé projekty v komerčním sektoru ve společnosti AutoCont CZWalter Pavliš (39) bude na nově vytvořené pozici zodpovědný za realizaci projektů v komerčním sektoru a za rozvoj obchodních příležitostí u zákazníků v tomto segmentu. Do společnosti AutoCont CZ přichází z ecommerce.cz, kde působil tři roky jako obchodní ředitel a věnoval se projektům v oblasti loterií a sázkových systémů.

V AutoContu již sbíral zkušenosti dříve na pozici ředitele divize Enterprise Business Applications, která se zaměřuje na řešení v oblasti správy dokumentů, procesů, CRM, integrace a vývoje.

Naším cílem je spojit obchodní proces s odpovědností za realizaci projektů a maximálně zefektivnit spolupráci s našimi zákazníky. Především v komerčním sektoru je významným prvkem úspěšnosti projektu schopnost přinášet našim klientům nové možnosti v jejich podnikání. V každém segmentu trhu tak chceme mít schopné vedoucí manažery, kteří umí zakázku nejen obchodovat, ale i realizovat," osvětlit v tiskovém oznámené novou pozici Vlastimil Palata, ředitel pro strategický rozvoj.

Walter Pavliš absolvoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a obor obchodního práva na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje potápění, jeskyním a zkoumání záhad.

Zdroj: AutoCont CZKomentáře