Lidé: Viktor Birnstein obchodním ředitelem AutoCont SK

V kompetenci obchodního ředitele AutoCont SK bude implementace nových projektů a transfer znalostí a zkušeností z holdingu na Slovensko.

Lidé: Viktor Birnstein obchodním ředitelem AutoCont SKViktor Birnstein obchodním ředitelem AutoCont SK Viktor Birnstein absolvoval Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě. Od začátku 90. let je jeho jméno spojeno se značkou HTC, později HT Computers, kde vedl dodávky hardwaru, návrhy síťových řešení, vývoj softwaru a byl zodpovědný za rozvoj společnosti.

V letech 1997 - 2003 se podílel na řízení a růstu několika strojírenských firem ve skupině HTC Holding. Po změnách majitelské struktury HT Computers a koupi skupiny Elas, HT Computers Siemensem se stal v roce 2005 jednatelem Siemens IT Solutions and Services.

Od roku 2008 pracoval pro společnost IBM Slovakia s odpovědností za finanční sektor a veřejnou správu, od roku 2010 jako SW manažer pro Slovensko a člen vedení IBM Slovensko.

Viktor Birnstein je muž, ktorý sa podieľal na tom, ako v súčasnosti vyzerá slovenský IT trh. Okrem skúseností a výnimočnej kompetencie má silnú líderskú dispozíciu a schopnosť motivovať ľudí,“ uvedl v oznámení Milan Futák, ředitel AutoCont SK.

Slovenský IT trh je v súčasnosti veľmi obozretný. Štát je veľmi opatrný investor a súkromná sféra ešte viac,“ uvádí Viktor Birnstein a dodává„Napriek tomu vidím možnosti rastu hlavne v súkromnom sektore, lebo rozumiem jeho potrebám – premyslené IT investície na zvýšenie príjmov a znižovanie nákladov.

Zdroj: AutoCont SK

Úvodní foto: AutoCont SK

Komentáře