Lidé: Tomáši Ošťádal Business Solution Managerem v D-Linku

D-Link, dodavatel síťových řešení, přijal s platností od prosince do svého týmu Tomáše Ošťádala, který zastává nově vytvořenou pozici Business Solution Manager. Jaké jsou jeho hlavní úkoly a jak bude pomáhat partnerům výrobce?Tomáš Ošťádal absolvoval v roce 2007 studium na fakultě podnikového manažmentu Ekonomické univerzity v Bratislavě. Prošel také celou řadou odborných školení u nás i v zahraničí. Je ženatý a ve svém volném čase se věnuje rodině, sportu a cestování.Tomáš Ošťádal (37) přichází do D-Linku ze společnosti Cisco Systems, kde byl ve funkci Business Development Manager zodpovědný za rozvoj byznysových komunikačních řešení Cisco Unified Communications Systems. Předtím působil jako Product Manager ve firmě Avaya, kde se podílel na marketingových aktivitách, rozvoji partnerských vztahů a vytváření nových obchodních příležitostí. V oblasti IT má Tomáš Ošťádal více než desetileté zkušenosti.

V nové pozici bude úkolem Tomáše Ošťádala rozvoj prodeje Business Solution produktů ve spolupráci s partnery a udržení úrovně spokojenosti zákazníků. „Plány a cíle jsou stanoveny na rozvoj prodeje v oblasti business solution produktů, do které řadíme firewally a switche,“ vysvětlil Tomáš Ošťádal pro ChannelWorld.

„Tomáš je IT profesionál s dlouhodobými zkušenostmi a dobrými znalostmi. Jsem přesvědčen o tom, že je ideální kandidát na tuto nově vytvořenou pozici,“ komentoval nástup nové posily Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link.

S aktuální nabídkou výrobce se můžete seznámit přímo na webových stránkách D-Linku. K vaší pozornosti doporučujeme také rozhovor s Kevinem Wenem, prezidentem společnosti D-Link pro Evropu, který na ChannelWorldu prozradil plány výrobce v produktových segmentech i partnerské strategii.Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze.