Lidé: Tomáš Sýkora šéfem obchodu a marketingu WBI Systems

WBI Systems, dodavatel business řešení na platformě Microsoft, pokračuje v náboru IT odborníků a do svého týmu získal Tomáše Sýkoru.Tomáš Sýkora (36) bude ve společnosti WBI Systems zastávat pozici obchodního a marketingového řediteleTomáš Sýkora (36) bude ve společnosti WBI Systems zastávat pozici obchodního a marketingového ředitele.

Nový manažer je původním vzděláním elektrotechnik a vystudoval sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského. Doposud působil jako konzultant a podnikal i v jiných oblastech než IT.

Zkušenosti si přináší z firmy truconneXion a z mezinárodní technologické společnosti S&T CZ, kde řídil začlenění skupiny Grall do mezinárodní skupiny S&T Group. Na pozici ředitele pro strategii a rozvoj vybudoval Tomáš Sýkora jedno z největších evropských školicích středisek v oblasti informačních technologií, počítačovou školu Gopas.

Tomáš Sýkora hovoří anglicky a rusky a během své kariéry absolvoval řadu specializovaných kurzů a mezinárodních tréninkových programů jak v oblasti IT, tak v oblasti managementu, řízení projektů a lidí. Ve svém volném čase se věnuje motocyklovým dragsterům, fotbalu, snowboardingu a hraje v Benešovském divadle Banda. Je také jedním ze zakladatelů rececistického Sdružení přátel šéfinspektora Clouseau.

O vstupu WBI System na český trh jsme vás na ChannelWorldu již dříve informovali. Ambiciózní firma nedávno posílila svůj tým také na úrovni ředitelů divizí. Nastoupili Jiří Blažek (44) jako vedoucí WBI Microsoft Business Solutions Group a Martina Hyndráková (40), která je zodpovědná za WBI Licensing Solutions Group.

Více informací o společnosti získáte na webových stránkách WBI Systems.Komentáře