Lidé: Tomáš Chytil partnerským obchodním manažerem v Tieto

Společnost Tieto jmenovala Tomáše Chytila do funkce partnerského obchodního manažera pro technologie Microsoft.Tomáš Chytil, partnerský obchodní manažer pro technologie Microsoft ve společnosti TietoHlavním úkolem Tomáše Chytila (*1978) bude další rozvoj spolupráce s Microsoftem a prodeje řešení a služeb Tieto, postavených na těchto technologiích.

Tieto využívá technologie Microsoft především v konceptu kanceláře budoucnosti (Future Office), v intranetových řešeních (Microsoft SharePoint) nebo v řešeních pro jednotnou komunikaci a týmovou spolupráci (Unified Communication and Collaboration, Microsoft Lync), uvedla společnost v tiskovém prohlášení.

Tomáš Chytil pracuje pro Tieto od roku 2004, kdy nastoupil jako systémový inženýr, vedoucí vývojového týmu. Později měl jako manažer oddělení DTC Services na starost poskytování konzultačních služeb a služeb digitální transformace.

Vystudoval softwarové inženýrství na VŠB-TU v Ostravě, vzdělání si dále doplnil na Stockholm School of Economics a rovněž i v rámci Tieto Leadership Programu.

Zdroj: TietoKomentáře