Lidé: Philippe Fossé viceprezidentem regionu EMEA East v EMC

EMC oznámila změny v regionu EMEA East. Novým viceprezidentem pro tuto oblast se stal Philippe Fossé. Jaké jsou jeho cíle v našem regionu?Philippe Fossé žije nedaleko Paříže, je ženatý a má tři děti.Philippe Fossé přichází ze společnosti Hitachi Data Systems, kde vedl oblast Ruska, zemí bývalého Společenství nezávislých států, východní Evropy, Středního východu a Afriky a navíc působil jako viceprezident pro distribuční kanály v oblasti EMEA.

Do nové funkce si přináší také více než patnáctileté zkušenosti, které získal na několika manažerských pozicích v prodeji a marketingu ve společnostech jako například Digital, StorageTek, McData, Xiotech nebo HDS.

„Vzhledem k našemu trvalému zaměření na posilování tržního podílu, a to zejména na rychle se rozvíjejících trzích, nás velmi těší, že můžeme oznámit tuto důležitou organizační změnu v oblasti EMEA East. Rozsah a zajímavost příležitostí, které se nám otevírají, odpovídá rozmanitosti tohoto regionu,“ uvedl v tiskovém oznámení Rainer Erlat, senior viceprezident společnosti EMC pro oblast EMEA.

Region EMEA East, ve kterém bude nový viceprezident působit, zahrnuje Rusko, země Společenství nezávislých států, Polsko, Českou republiku, státy jihovýchodní Evropy, Rakousko a pobaltské země.

Zdroj: EMCKomentáře