Lidé: Petr Vojáček account manažerem v Symantecu

Symantec, výrobce softwaru pro zabezpečení a zprávu informací, dosadil na pozici territory account manažera Petra Vojáčka. Odkud přichází a jaké jsou jeho cíle?Petr Vojáček account manažerem v SymantecuPetr Vojáček (31) se na pozici territory account manažera bude starat o stávající zákazníky společnosti Symantec v Praze, středních a východních Čechách a na Moravě. Ve funkci nahradil Dalibora Šarovského, který je nyní zaměstnán ve společnosti Dell Česká republika.

Cílem Petra Vojáčka je získávání nových zákazníků, a to zejména z řad velkých společností, které hledají řešení pro bezpečnost, dostupnost nebo zálohování.

V oblasti IT se Petr Vojáček pohybuje od roku 2004. Nejprve prošel technickými pozicemi jako softwarový specialista a později začal působit na obchodních pozicích. Do společnosti Symantec přišel z TouchWare, kde pracoval jako obchodní ředitel.

„Rád bych využil svých schopností a dobrých kontaktů k rozvíjení nových obchodních příležitostí. Potenciál vidím zejména v užším kontaktu s partnery a zákazníky Symantecu a hledání nových příležitostí. Můj cíl je jasný, upevnit pozici společnosti Symantec na českém trhu. Nástup na novou pozici vidím i jako příležitost k osobnímu rozvoji a dalšímu prohlubování pracovních zkušeností,“ uvedl Petr Vojáček v tiskovém oznámení.

Petr Vojáček vystudoval obor ekonomie a informační inženýrství na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze. Mezi jeho záliby patří kromě IT zejména četba, hra na kytaru a sport (fitness, basketbal a bojové sporty).

Zdroj: Symantec, ChannelWorldKomentáře