Lidé: Petr Schrom je novým výkonným ředitel ExaSoft Holding

Novým výkonným ředitelem prodejce IT techniky ExaSoft Holding je Petr Schrom. Chce zaměřit na posílení pozice firmy ve Slezsku a více soupeřit s polskými prodejci. O jaké zkušenosti se bude moci opřít?

Lidé: Petr Schrom je novým výkonným ředitel ExaSoft HoldingLidé: Petr Schrom je novým výkonným ředitel ExaSoft HoldingSpolečnost ExaSoft Holding, prodejce IT techniky, oznámila, že dne 3. 12. 2012 na pozici jejího výkonného ředitele nastoupil Petr Schrom.

Petr Scrom přišel z distribuční společnosti eD system Czech, která je členem nadnárodní skupiny eD'group. Působil zde na pozici obchodního a marketingového ředitele.

Dříve pracoval i ve společnosti T.S.Bohemia, která se během jeho výkonu funkce výkonného ředitele stala druhým největším internetovým obchodem s IT v České republice.

Petr Schrom se nyní plánuje zaměřit především na posílení prodeje společnosti ExaSoft Holding ve Slezsku, kde firma působí.

Paradoxně našim největším konkurentem nejsou české firmy, ale prodejny IT v Polsku,uvedl Petr Schrom ve zprávě pro média.

Slezsko je výjimečné tím, že většina jeho obyvatel se bez problému dorozumí polsky a cesty za nákupy do polského pohraničí jsou mnohaletou tradicí. Roční potenciál v celém Slezsku v našich produktech je okolo čtyř miliard korun a půlku z této částky bychom chtěli získat,“ dodal Petr Schrom v tiskové zprávě.

Zdroj a úvodní foto: ExaSoft Holding
Komentáře