Lidé: Petr Draxler šéfem lidských zdrojů GTS Central Europe

Skupina GTS Central Europe, poskytovatel integrovaných telekomunikačních řešení ve střední a východní Evropě, jmenovala nového ředitele lidských zdrojů.Petr Draxler vystudoval elektrotechnické inženýrství na ČVUT v Praze, je ženatý a má dvě dceryPetr Draxler (40) bude ve své pozici odpovědný za vedení agendy lidských zdrojů napříč skupinou GTS. Do firmy přináší více jak 16 let zkušeností ze svého předchozího působení ve vedoucích pozicích v oblasti lidských zdrojů nejen z lokálních, ale i regionálních nadnárodních společností jako například DHL, Motorola a IBM. Před nástupem do skupiny GTS byl zodpovědný za oblast konzultací lidských zdrojů v PricewaterhouseCoopers v České republice.

Petr Draxler se specializoval především na nábor zaměstnanců a talent management. V době svého působení ve společnostech Motorola a IBM řídil lidské zdroje také v oblasti regionu, a to například v rámci Slovenska, Maďarska, Rumunska, Bulharska, Srbska, Chorvatska, Slovinska či Pobaltských zemí.

„Jsem rád, že jsem dostal příležitost vést lidské zdroje v tak dynamickém prostředí, jakým je skupina GTS. Věřím, že další připravovaná standardizace lidských zdrojů GTS napříč regionem umožní našim zaměstnancům vyniknout a posílit postavení GTS jako preferovaného zaměstnavatele ve svém tržním segmentu,“ řekl v tiskové zprávě Petr Draxler.

Zdroj: GTSKomentáře