Lidé: Pavol Valko novým členem představenstva Anect

Petr Paukner ke dni 31. 10. 2012 ukončil svou činnost ve funkci člena představenstva společnosti Anect, novým členem představenstva se stává od 1. 11. 2012 současný ředitel Anect Slovensko Pavol Valko.

Lidé: Pavol Valko novým členem představenstva AnectPavol Valko, AnectPavol Valko (*1960) zastává pozici ředitele společnosti Anect na Slovensku od roku 1998. Znalosti z oblasti síťových technologií plně rozvinul ve společnosti BGS partners CS, a to jako projektant komunikačních infrastruktur v oblasti rozlehlých datových sítí.

Zkušenosti z oblasti dálkového přenosu dat získal u mobilního operátora EuroTel (dnes Slovak Telekom), kde pracoval na pozici technika v technické laboratoři přenosu dat. Dříve pracoval jako pracovník oddělení vývoje integrovaných obvodů ve státním podniku Tesla Piešťany.

Inženýrský titul získal na Elektrotechnické fakultě Slovenské technické univerzity v Bratislavě se zaměřením na telekomunikační techniku. Pavol Valko hovoří anglicky a rusky. Ve svém volném čase se rád věnuje cyklistice.

Zdroj: Anect

Úvodní foto: Anect

Komentáře