Lidé: Pavel Cach a Jaroslav Šabacký posílili Azlan

Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, rozšířil své řady o Pavla Cacha, který nastupuje na pozici business development manažera. Konzultantem v oblasti virtualizace se stal Jaroslav Šabacký. Jaké mají úkoly a plány?Pavel Cach, business development manager, AzlanPavel Cach (36), bude mít na starost spolupráci se společností Microsoft v oblasti dodávek virtualizace a správy. Na nové pozici business development manažera bude zodpovědný za rozvoj partnerského kanálu v oblasti virtualizace nástrojů pro správu IT prostředí.

Rád bych využil svých zkušeností v rámci podpory partnerů v oblasti virtualizace a řešení pro správu IT. To je oblast, kde mohou naši partneři nabídnout svým zákazníkům velkou přidanou hodnotu, a Azlan je připraven jim s tím pomoci. Máme program vzdělávání a podpory, který partnerům ulehčí situaci v oblasti dodávek řešení virtualizace a správy IT prostředí založených na technologiích Microsoft. Partneři mohou dále využívat náš zkušený tým, který je připraven poskytnout jim konzultace jak v obchodní fázi s přípravou nabídky a její obhajoby, tak ve fázi technické implementace,“ nastínil své nejbližší představy a plány Pavel Cach v tiskovém oznámení.

Jaroslav Šabacký (30), konzultant, AzlanJaroslav Šabacký (30) je novou posilou týmu virtualizace. Na pozici konzultanta bude mít na starost technickou část řešení. Jeho úkolem bude oblast technického vzdělávání partnerů a pomoc při implementaci partnerských projektů.

Silná partnerská základna společnosti Tech Data znamená velký potenciál pro virtualizační projekty. Věřím, že společně s našimi partnery nabídneme koncovým zákazníkům kvalitní řešení, které pro ně bude znamenat zvýšení spolehlivosti IT služeb," představil Jaroslav Šabacký své nejbližší úkoly v tiskové zprávě.

Zkušenosti v IT nasbíral sedmiletým působením jako správce sítí a konzultant IT projektů pro SOHO/SMB klienty, kdy jeho klíčovou specializací byla právě virtualizace na platformě Microsoft a správa IT prostředí.

Podle ředitele českého Azlanu Jaroslava Salvy je posílení týmu virtualizace významnou výhodou pro všechny partnery společnosti Tech Data, díky níž mohou poskytovat svým zákazníkům z oblasti malých a středních firem technologie zvyšující obchodní konkurenceschopnost a produktivitu.

Zdroj: Azlan, ChannelWorldKomentáře