Lidé: Michal Frano obchodním ředitelem Nessu

Poskytovatel business řešení a služeb Ness Technologies opět posílil vrcholný management. Na post obchodního ředitele byl jmenován Michal Frano. Jaké jsou jeho úkoly?Michal Frano působil v Nessu již v letech 2002 až 2006 jako ředitel divize Telekomunikace a médiaMichal Frano se v nové pozici zaměří zejména na posílení postavení Nessu na českém trhu a soustředit se chce na získávání nových zakázek ve všech sférách českého i mezinárodního trhu. Potenciál firmy vidí ve finančním sektoru, v oblasti státních zakázek i nabídek pro města a obce.

„Moje největší síla, kterou chci pro firmu využít, je určitě v obchodě. Při mém působení v IBM jsem jako šéf divize Software získal kontakty a přehled o trhu napříč všemi sektory,“ uvedl ke svému jmenování Michal Frano.

Michal Frano působil v Nessu již v letech 2002 až 2006 jako ředitel divize Telekomunikace a média. Po odchodu zastával pozici ředitele divize Software a později Veřejný sektor ve společnosti IBM. Dříve také působil na vedoucích pozicích ve společnostech SPGroup, Laufen CZ, Raab Kacher. Pracoval i jako ředitel obchodní sekce na československé ambasádě v Holansku.

Ness posiloval vrcholný management již počátkem měsíce, když jeho řady nastoupila trojce Jan Svatoš, Jan Kubiš a Petr Kania.

Zdroj: Ness CzechKomentáře