Lidé: Martin Zlocha generálním ředitelem Avnet Technology Solution na Slovensku

Distributor IT řešení Avnet Technology Solutions jmenoval Martina Zlochu na pozici generálního ředitele slovenské pobočky. Jaké jsou jeho cíle?Martin Zlocha bude zodpovědný za strategii společnosti v oblasti obchodu, logistiky a marketingu, a také za partnerství s dodavateli a obchodními partnery

Martin Zlocha (1966) bude mít na starost strategii společnosti v oblasti obchodu, logistiky a marketingu, a také partnerství s dodavateli a obchodními partnery. V nové pozici bude přímo odpovědný viceprezidentce Avnetu pro střední a východní Evropu Judith Ecker.

Martin Zlocha dříve působil na několika manažerských postech ve společnostech IBM, Transpetrol, či na Ministerstvu životního prostředí na Slovensku. Vystudoval stavební inženýrství na Slovenské technické univerzitě a absolvoval řadu manažerských kurzů v rámci studia byznys managementu v Japonsku. Hovoří plynně  anglicky a rusky.

„Jmenování Martina Zlochy je pozitivním krokem směrem k obchodním partnerům a dodavatelům společnosti Avnet na Slovensku,“ uvedla v tiskové zprávě Judith Ecker. „Své kvality zamíří na posílení vztahů s našimi partnery s cílem vytvořit strategie, které povedou k růstu a poskytnou skutečnou přidanou hodnotu,“ dodala.

„Jako globální distributor výpočetní techniky, softwaru a služeb s přidanou hodnotou má Avnet k dispozici značné obchodní, marketingové, technické a logistické zdroje. Plánuji je naplno využít a pomoci tak našim obchodním partnerům a dodavatelům v rozvoji jejich byznysu,“ doplnil ke svému jmenování Martin Zlocha.

 

Zdroj: Avnet Technology Solution, ChannelWorldKomentáře