Lidé: Martin Vrobel a Jan Rychtar posilují společnost Tieto

Společnost Tieto, poskytovatel služeb v oblasti IT a produktového inženýrství, posiluje vedení divizí ERP/SAP o Martina Vrobela a Consulting & system integration o Jana Rychtara.Martin Vrobel, ředitel divize ERP/SAP, TietoMartin Vrobel bude mít na pozici ředitele divize ERP/SAP na starosti provoz hostingové služby v oblasti ERP systému na globální úrovni a dodržování kvality objednaných služeb s ohledem na profitabilitu.

Dále bude zodpovědný za kontinuální vývoj vlastních produktů zejména v oblasti cloudového přístupu a partnerství s firemními zákazníky a dodavateli.

Ve společnost Tieto působí Martin Vrobel od roku 2005, počínaje rokem 2011 pak zastával pozici manažera služeb ERP/SAP. Volný čas rád tráví se svou rodinou. Kromě informačních technologií se věnuje sportu, práci na zahradě a dobrému jídlu.

Jan Rychtar, ředitel divize Consulting & System Integration, TietoNovým manažerem divize Consulting & system integration v České republice je Jan Rychtar. Jeho cílem na nové pozici bude především další posilování konzultačních kompetencí české pobočky společnosti a celkový rozvoj obchodních aktivit v České republice i na dalších klíčových trzích.

Jan Rychtar působí ve společnosti Tieto šest let. Pracoval na pozici manažera oddělení pro Business Intelligence a poté působil jako obchodní manažer pro Českou republiku.

Svou kariéru zahájil v oddělení rizik Komerční banky. Odtud pokračoval na pozici IT architekt a projektový manažer ve společnosti DHL Global Information Services. Jan Rychtar vystudoval informatiku na ČVÚT. Ve volném čase se věnuje především cestování, sportu a dalšímu osobnímu rozvoji. 


Zdroj: Tieto
Komentáře