Lidé: Martin Beluch obchodním zástupcem D-Linku pro Slovensko

Společnost D-Link, výrobce síťových a komunikačních řešení, rozšířila svůj tým o Martina Belucha, key account managera pro slovenský trh. Odkud přichází a co bude mít na starost?

Lidé: Martin Beluch obchodním zástupcem D-Linku pro SlovenskoMartin Beluch, key account manager pro D-Link na SlovenskuMartin Beluch (29) se bude primárně věnovat spolupráci s partnery a rozvoji prodeje business solutions produktů. Jeho cílem bude podle prohlášení společnosti i zajišťování a udržování maximální spokojenosti zákazníků s produkty D-Link a jejich servisním pokrytím D-Link Assist.

Do společnosti D-Link přichází s obchodními a organizačními zkušenostmi, které získal při práci ve společnosti Cisco Systems na Slovensku, kde působil jako virtual partner account manager, a ve společnosti Hewlett-Packard v Dublinu, kde pracoval na pozici business support pro spolupráci s General Electric¨.

Martin Beluch je svobodný. Ve svém volném čase se rád věnuje četbě i internetu a pro aktivní formu odpočinku volí především lední hokej, tenis či běhání.

„Martin je profesionálem v oblasti prodeje z oboru IT. Díky svým bohatým zkušenostem na domácím i zahraničním trhu bude bezpochyby velkou posilou pro náš tým a zefektivní naše působení na slovenském trhu,“ uvedl v tiskovém oznámení Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko. 

Zdroj: D-LinkKomentáře