Lidé: Martin Ambler vede obchod Tieto Czech

Tieto Czech zahajuje obchodní aktivity na českém a slovenském trhu pod vedením Martina Amblera na pozici obchodního ředitele.Martin Ambler, obchodní ředitel společnosti Tieto Czech.Tieto působí v České republice od roku 2001 a s téměř 1 800 zaměstnanci v ostravském softwarovém centru je jedním z největších zaměstnavatelů v oblasti IT v České republice. Do současné doby poskytovala společnost IT služby především zákazníkům v zahraničí, nyní se rozhodla zavést obchodní procesy, produkty a znalosti také na českém a slovenském trhu a posílit zde obchodní pobočku.

Obchodním ředitelem společnosti Tieto byl jmenován Martin Ambler , který tím převzal odpovědnost za všechny obchodní aktivity společností Tieto v České republice a na Slovensku. Nový ředitel přichází do Tieto s bohatými zkušenostmi z managementu a vedení obchodu v nadnárodních společnostech jako CA, Mercury, HP či SAP.

Ve společnosti Tieto vidím značný potenciál, především díky bohaté základně IT specialistů a úspěchům na ostatních evropských trzích,“ komentoval své jmenování v tiskovém oznámení Martin Ambler, nový obchodní ředitel společnosti Tieto. „Věřím, že úspěšnému rozvoji obchodu společnosti Tieto na našem a slovenském trhu pomohu svými zkušenostmi z dalších nadnárodních IT společností.“

Společnost Tieto se soustředí na odvětví telekomunikací a médií, finančních služeb, energetiky, lesního průmyslu a zdravotnictví. Nabízí v nich IT služby jako Aplikační management, billingová řešení, business intelligence, různá CRM řešení a další. Více informací získáte na stránkách Tieto.

Zdroj: Tieto CzechKomentáře