Lidé: Marek Švec senior channel sales manažerem Keria

Kerio Technologies, s.r.o., poskytovatel softwarových řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, dosadila Marka Švece na pozici senior channel sales manažera pro Českou republiku. Jaké má úkoly a plány v příštím roce?Marek Švec. senior channel sales manažer ve společnosti Kerio TechnologiesMarek Švec (33) bude zodpovědný za rozvoj stávajícího partnerského kanálu a nábor nových partnerů pro prodej produktů Kerio Connect a Kerio Control. Zároveň povede obchodní tým společnosti Kerio v České republice.

Síť obchodních partnerů v České republice je v rámci Keria jednou z nejvyspělejších na světě a produkty Kerio mají na českém trhu velmi dobrou pozici. Jsem velmi rád, že mohu pomoci při dalším rozvoji obchodního kanálu Kerio,“ uvedl v tiskovém oznámení Marek Švec, senior channel sales manager. V současné době má Kerio v České republice 73 certifikovaných partnerů.

Před Keriem pracoval Marek Švec na pozici obchodního ředitele ve společnosti ABRA Software, a.s. a jako channel manager pro SAP ČR spol. s r.o. V obou předchozích zaměstnáních měl na starosti partnerskou síť a implementaci partnerských programů. Marek Švec vystudoval Vysoké učení technické v Brně.

Jaké má plány v roce 2011?

Výrobce v příštím roce plánuje uvedení komerčních verzí nových produktů Kerio Workspace a Kerio Operator, kterou jsou nyní k dispozici v beta verzích. Připravuje také novinky v partnerském programu, které partnerům přinesou výhody v podobě NFR licencí, co-marketingových aktivit a dodávání leadu.


Zdroj: Kerio  Technologies, ChannelWorldKomentáře