Lidé: Marek Procházka ředitel business solutions CCV

Tuzemský dodavatel podnikových informačních systémů CCV Informační systémy přijal Marka Procházku na pozici ředitele divize Business Solutions. Za co bude zodpovědný?Mezi kočníky Marka Procházky patří hra na kytaru, jízda na lyžích a horském kole, fotografování a IT a audio technikaMarek Procházka (34) bude ve funkci zodpovědný za rozvoj partnerské a zákaznické orientace této divize, která se zaměřuje na specializovaná oborová řešení podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics. Do společnosti CCV Informační systémy přichází z pozice customer service senior manager ve firmě Cegedim CIS se specializací na systémy řízení vztahů se zákazníky.

„Od jmenování Marka Procházky do pozice ředitele divize Business Solutions si slibujeme další posílení našeho zákaznicky orientovaného přístupu a rozvoj v oblasti oborových řešení. Cílem CCV Informační systémy je přitom udržet dvouciferné tempo růstu a pozici jednoho z nejpreferovanějších dodavatelů informačních systémů v rámci vybraných odvětví,“ uvedl v tiskovém oznámení Václav Pinkava, výkonný ředitel společnosti.

Marek Procházka vystudoval matematiku a počítačovou geometrii na Slezské univerzitě v Opavě. Mezi jeho koníčky patří hra na kytaru, jízda na lyžích a horském kole, fotografování a IT a audio technika.

Zdroj: CCV Informační systémyKomentáře