Lidé: Luboš Müller řídí TTC Telekomunikace

Firma TTC Telekomunikace, český dodavatel telekomunikačních řešení do sítí telekomunikačních operátorů, soukromého sektoru i státních organizací a součást skupiny TTC, oznámila jmenování nového generálního ředitele. Jaké jsou jeho úkoly a kam odešel předchůdce?Luboš Müller, generální ředitel TTC Telekomunikace, mezi své koníčky řadí sport, především hokej, kterému se věnuje vrcholově jeho 15tiletý syn, lyžování, cyklistika či in-line bruslení. TTC Telekomunikace jmenovala Luboše Müllera (43) na pozici generálního ředitele, kde je zodpovědný za rozvoj a naplňování strategických cílů. Na postu vystřídal Ivan Říčaře, který odešel do důchodu.

Mezi hlavní cíle nového generálního ředitele bude patřit „zejména zajištění vnímání firmy jako dodavatele komplexních řešení v oblasti ICT i pro velmi specifické zákazníky z oblasti bezpečnostních složek státu, energetiky, průmyslu, železniční, silniční a letecké dopravy, zdravotnictví a záchranných sborů,“ uvádí tiskové oznámení.

Luboše Müller prošel od technických pozic především ve zdravotnictví přes produktové pozice speciálních IS až k manažerským pozicím. Pracoval například jako ředitel správy nemocnice, projektový manažer, či technický ředitel IT společnosti. Do TTC Telekomunikace přišel v loňském roce ze společnosti SMS.

TTC Telekomunikace je firma s tradicí sahající až do 50. let 20. století. Od té doby prošla proměnou ze státem vlastněného výzkumného ústavu až k dnešní soukromé vývojově-výrobní společnosti. Zaměřuje se především na oblast dodávek komunikačních řešení. Více informací o firmě naleznete přímo na stránkách TTC Telekomunikace.Komentáře