Lidé: Lubomír Bokštefl obchodním ředitelem TTC Telekomunikace

Firma TTC TELEKOMUNIKACE, dodavatel telekomunikačních řešení, jmenovala do funkce obchodního ředitele Lubomíra Bokštefla.Lubomír Bokštefl, obchodní ředitel TTC TELEKOMUNIKACE, se ve volném čase zajímá o technické novinky a přírodu, rád čte a cestuje.Lubomír Bokštefl (56) bude v nové funkci odpovědný za obchodní aktivity TTC Telekomunikace v České republice, na Slovensku a za rozvoj obchodních aktivit společnosti v zahraničí.

Nový manažer vystudoval ČVUT v Praze se specializací na technickou kybernetiku a absolvoval postgraduální studia telekomunikační techniky a procesu digitalizace telekomunikací.

Před příchodem do funkce obchodního ředitele pracoval jako ředitel strategického rozvoje dceřiné společnosti TTC Marconi a dříve zastával pozici generálního ředitele Lucent Technologies ČR a SR. Ve své kariéře také pracoval ve funkci náměstka ministra federálního ministerstva spojů ČSFR.

Společnost TTC Telekomunikace, patřící do skupiny TTC Holding, je dodavatelem telekomunikačních řešení do sítí telekomunikačních operátorů, soukromého sektoru i státních organizací v ČR i zahraničí. Krom klasických řešení nabízí i hlasovou komunikaci na bázi IP protokolu a bezdrátových technologií. Historie společnosti spadá až do 50. let minulého století, současný název nese od roku 2003. Více informací získáte na stránkách TCC.Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze.