Lidé: Karel Šťastný manažerem obchodní jednotky Cisco v Azlanu

Společnost Tech Data Distribution oznámila personální změny ve svém týmu. Do divize Azlan orientované na služby s přidanou hodnotou přichází Karel Šťastný z firmy Alef. Jaké jsou jeho úkoly?Cílem Karla Šťastného v nové pozici je také zajistit zákazníkům krom kvalitního řešení i prvotřídní servisKarel Šťastný (32) byl v Azlanu jmenován na pozici Cisco Business Unit Manager. V této pozici bude zodpovídat za přípravu a realizaci dlouhodobé strategie Cisco řešení.

„Podařilo se nám získat do našeho managementu člověka, který má kromě řady zkušeností velkou motivaci do práce, strategické myšlení a maximálně zodpovědný přístup ke každému detailu,“ komentoval nástup Karla Šťastného ředitel české pobočky Azlan Jaroslav Salva.

Před příchodem do Azlanu působil Karel Šťastný ve firmách Alef Nula a Alef Distribution, které se specializují na prodej Cisco řešení. V Alefu byl členem středního managementu, kde zodpovídal za vytváření obchodních strategií v SMB segmentu a pečoval o klíčové partnery.

Tech Data pokračuje v sérii personálních změn po odchodu generálního ředitele Martina Tolara, kdy se do čela distribuční společnosti postavil Tomáš Cígler. Bývalého ředitelel divize Azlan nahradil ve funkci právě Jaroslav Salva. Rozhovor s novým vedením Tech Daty najdete na ChannelWorldu již během září.

Zdroj: Tech Data DistributionKomentáře