Lidé: Jiří Soljak Senior Business Consultantem v Algotechu

Dodavatel řešení kontaktních center, Algotech, posiluje svůj tuzemský tým na obchodních a technických pozicích. Řady společnosti rozšířil nový Senior Business Consultant a dva Senior Account Manažeři. Odkud přináší své zkušenosti?Na pozici pre-sale konzultanta a manažera zodpovědného za obchodní rozvoj, přípravu návrhů řešení a projektů dodávek služeb, nastoupil Jiří Soljak. Na pozici pre-sale konzultanta a manažera zodpovědného za obchodní rozvoj, přípravu návrhů řešení a projektů dodávek služeb, nastoupil Jiří Soljak (37).

Vystudoval Technickou fakultu ZČU v Praze a profesní kariéru zahájil ve společnosti Computer Science Corporation jako konzultant a školitel v oblasti CRM a HelpDesk řešení. Své zkušenosti dále rozvíjel ve společnosti NCR jako specialista a manažer pro řešení a dodávku služeb pro kontaktní centra pro společnosti Eurotel a Česká spořitelna na platformách Genesys a Avaya.

Do společnosti Algotech přihází z českého zastoupení společnosti Soitron, kde zodpovídal za  lokální i mezinárodní projekty kontaktních center včetně vývoje a integrací s podnikovými systémy. Aktivně se podílel na řadě odborných konferencí a na obchodním rozvoji segmentu Unified communication platforem Cisco a SAP BCM v ČR.

Pavel Marek a Rostislav Dušek Senior Acconunt Managery

Pavel Marek (40) přichází do Algotechu ze společnosti Avaya Czech Republic,  kde byl jako obchodní manažer pro Českou republiku a Slovensko zodpovědný za klíčové zákazníky z oblasti telekomunikací, IT a finančního sektoru.

Rostislav Dušek (35) do Algotechu míří z pozice Key Account Managera ve společnosti Capgemini Czech Republic, kde měl na starosti významné zákazníky z finanční sféry - Českomoravská stavební spořitelna, Česká podnikatelská pojišťovna, Kooperativa apod. Dříve působil v Telefónica O2 Czech Republic, Fujitsu Siemens Computers a Progress Software.

Oba noví Senior Account Manažeři budou v Algotechu zodpovědní za rozvoj obchodních aktivit v oblasti kontaktních center, Unified Communications a souvisejících služeb.

Algotech také nedávno oznámil, že se stal Platinovým partnerem výrobce telekomunikačních technologií Avaya. Více informací nalezente přímo na webové prezentaci Algotechu.Komentáře