Lidé: Jiří Heger produktovým manažerem systémů Fenix a eObec

Společnost Asseco Solutions, výrobce a dodavatel informačních systému, oznámila jmenování Jiřího Hegera do pozice produktového manažera pro systémy Fenix a eObec. Jaké jsou plány s partnerským prodejem těchto systémů?Jiří Heger je ženatý a má dvě dcery. Mezi jeho zájmy patří výpočetní technika, internet, motorismus, vysokohorská turistika, hudba, akvaristika, klasická i odborná literatura, cestování a rodina.Jiří Heger (46) působil do roku 2009 jako ředitel společnosti Maximac Group, před tím zastával stejnou pozici ve firmě Maximac a ještě dříve byl obchodním ředitelem Maxima. Sem přišel v roce 1994, ze společnosti Classics, kde pracoval jako servisní technik IT. Od března letošního roku zastává pozici produktového manažera v Asseco Solutions  .

Mezi jeho hlavní úkoly Jiřího Hegera patří upevnění pozice produktů e-obec Fenix a eObec na trhu. Oba systémy zařadilo Asseco Solutions do svého portfolia na počátku tohoto roku (viz zprávu na ChannelWorldu). Zatímco Fenix je informační systém určený pro rozpočtové a příspěvkové organizace, informační systém eObec zajišťuje elektronickou komunikaci mezi občany a obcemi.

Zajímalo nás, jak pokračují plány s rozvojem partnerského prodeje těchto systémů. „Samozřejmě je chceme distribuovat i prostřednictvím partnerské sítě, stejně jako naše ostatní produkty. Produkty jsme ale zařadili do portfolia teprve v lednu tohoto roku a vzhledem k tomu, že potenciální zákazníci jsou zcela jiná skupina, než u našich ostatních produktů, bude se muset partnerská síť pro tyto produkty teprve vytvořit, respektive ta stávající se musí dotvořit, což chvíli trvá,“ uvedla na dotaz ChannelWorldu Hana Janišová, PR manažerka Asseco Solutions a potvrdila, že na budování sítě se aktuálně pracuje. „Produktový manažer bude hrát v budování partnerské sítě jednu z hlavních rolí,“ doplnila k nové posile firmy.

Zájemci o více informací o produktech a možnostech partnerství najdou více informací na stránkách Asseco Solutions.

Zdroj: ChannelWorld, Asseco SolutionsKomentáře