Lidé: Jaromír Babinec finančním ředitelem AutoContu

V srpnu nastoupil na nově vzniklou pozici finančního ředitele AutoContu Jaromír Babinec. Řídit má především plánované akvizice společnosti. Na co se AutoCont chystá?Jaromír Babinec je ženatý a ve svém volném čase se věnuje lyžování a horské cyklisticeHlavním úkolem Jaromíra Babince (41) jako finančního ředitele bude řízení akvizičních aktivit, které AutoCont v následujících letech chystá. Vznik nové pozice souvisí s plány AutoContu na významné posílení pozice na českém a slovenském trhu v následujících třech letech, uvedl dodavatel IT služeb v tiskovém oznámení..

„Jsem přesvědčen, že v týmu AutoContu budu schopen uplatnit své zkušenosti z oblasti fúzí a akvizic a realizovat tak ambiciózní rozvojový plán společnosti Vize 2013. Věřím, že dlouhodobě silná pozice AutoContu v segmentu velkých a středních firem a jeho finanční síla jsou dobrou platformou pro další růst v regionu střední Evropy,“ komentoval své jmenování v tiskové zprávě Jaromír Babinec.

Do AutoContu přichází Jaromít Babinec z Penta Investments, kde od roku 2007 zastával funkci investičního ředitele se zodpovědností za investice ve zdravotnictví, telekomunikacích a informačních technologiích. V minulosti působil v poradenské společnosti A.T.Kearney a v Československé obchodní bance.

Zdroj: AutoContKomentáře