Lidé: Jan Los obchodním ředitelem společnosti Cisco

Česká pobočka společnosti Cisco představil nového člena svého manažerského týmu. Ze společnosti SAP ČR přišel Jan Los, který v minulosti působil i ve společnostech Telefónica O2 či Dell.Vedení české pobočky Cisco.

Jan Los, obchodní ředitel společnosti CiscoFunkci obchodního ředitele pro oblast veřejné správy a korporátních zákazníků ve společnosti Cisco Česká republika nyní od listopadu 2011 zastává Jan Los (45). Přišel ze společnosti SAP ČR, kde působil rovněž jako obchodní ředitel.

Jan Los v minulosti pracoval také pro telekomunikačního operátora Telefónica O2, kde během pětiletého působení zastával pozice ředitele pro korporátní segment a obchodního ředitele pro veřejný sektor. Prošel též firmami Dell, ICZ či Ness.

V srpnu 2011 do křesla ředitele partnerské organizace usedl Martin Kaftan (42), který přišel ze společnosti Microsoft, kde působil na různých manažerských pozicích již od roku 1998. Poslední čtyři roky zastával funkci ředitele pro regionální prodej a marketing v asijsko-pacifickém regionu.

Sedmičlenný manažerský tým Cisco Česká republika vede z pozice generálního ředitele Jiří Devát (42), který do firmy přišel v únoru 2011. V jeho životopise najdeme téměř desetileté působení v Microsoftu. Šest let byl generálním ředitelem českého a slovenského zastoupení.

Do manažerského týmu Cisco v České republice patří též obchodní ředitel pro oblast malých a středních zákazníků Martin Doležel (44), obchodní ředitel pro oblast telekomunikačních zákazníků Jan Elefant (35), technický ředitel Ivo Němeček a Pavel Slezák (41), obchodní ředitel oddělení poskytování služeb CZ & SK.

Cisco se chce s manažerským týmem v tomto novém složení zaměřit především na rozvoj nových obchodních příležitostí a obchodní expanzi v České republice.

Doplnění manažerského týmu byl jeden z mých prioritních cílů pro tento rok. V tomto složení budeme pokračovat v rozvoji naší strategie, obchodních příležitostí a služeb zákazníkům i partnerům,“ uvedl v tiskovém oznámeníJiří Devát, generální ředitel společnosti Cisco Česká republika.

Zdroj: Cisco
Galerie
Komentáře