Lidé: Jan Drbohlav manažerem ICT operací v T-Systems

Na konci února došlo ke změně vedení divize ICT Operations ve firmě T-Systems. Svůj post opustil Vladimír Matouš, který divizi vedl od května 2008 do letošního února. Nový manažer chce v ČR vybudovat významné kompetenční centrum v rámci skupiny Deutsche Telekom.Jan Drbohlav MBA

Na pozici manažera ICT Operací T-Systems nastoupil koncem minulého měsíce Jan Drbohlav. Ve firmě působí již od roku 2006 a dříve byl zaměstnán ve Škodě Auto a Volkswagenu. V rámci T-Systems v minulosti zastával pozici International ICT Operations v mezinárodní struktuře firmy. Do nové funkce tak přináší nejen manažerské zkušenosti, ale i znalost mezinárodního prostředí a odborný přehled v oboru ICT.

Podle vyjádření Jana Drbohlava pro ChannelWorld bude hlavní náplní jeho práce zvyšování kvality řešení a služeb T-Systems a ekonomický rozvoj divize ICTO, potažmo celé firmy.

„I přes dnešní stále složitou dobu je mojí snahou udržet vynikající know-how a potenciál zaměstnanců a dosáhnout rozšíření poskytovaných služeb jak externím zákazníkům, tak i v mateřské skupině Deutsche Telekom. Jako důležitý cíl vidím rozvoj infrastruktury pro poskytování ICT služeb. Velký důraz je také kladen na datová centra, která nám pomáhají při realizaci inovativních služeb,“ uvedl Jan Drbohlav a doplnil:

„Očekávám také výrazné posílení v oblasti provozu a správy aplikací. Tato sféra je pro mě velmi důležitá v lokálním i mezinárodním rozsahu. Mým cílem je posílit pozici T-Systems v České republice a vytvořit zde jedno z významných kompetenčních center v rámci celé skupiny Deutsche Telekom“.

T-Systems je značkou skupiny Deutsche Telekom zaměřenou na firemní klientelu. Více informací o systémovém integrátorovi získáte přímo na stránkách T-Systems.Komentáře