Lidé: Ivan Kunert ředitelem Motorola Solutions pro ČR

Společnost Motorola Solutions jmenovala Ivana Kunerta na pozici ředitele české divize. Jaká je jeho role a cíle?Ivan Kunert, ředitel společnosti Motorola Solutions v ČRIvan Kunert (44) nově na pozici ředitele Motorola Solutions pro Českou republiku zodpovídá také za obchodní aktivity společnosti. Doposud vedl středisko zákaznické podpory Brno Support Center, v čemž bude také nadále pokračovat.

Ivan Kunert nastoupil do společnosti Motorola Solutions téměř před šesti lety. Předtím působil po více než dvanáct let v oblasti řízení, prodeje, obchodního marketingu a provozu na různých obchodních pozicích nadnárodních společností, jako jsou PepsiCo, Colgate-Palmolive a Citibank.

Mezi hlavní cíle Ivana Kunerta patří další posilování strategické role Centra zákaznické podpory v regionu EMEA. Vybudování nových týmů v oblasti vysoce kvalifikované a úzce specializované podpory (Advance Services v Mobile Computing a WLan) s celosvětovou působností.

Plánuje pracovat na dalším prohlubování obchodních aktivit ve veřejném a privátním sektoru v oblasti mobilních a komunikačních technologiích.

Tým střediska zákaznické podpory v Brně poskytuje spektrum služeb jak technické, tak netechnické povahy, přes centrální řízení objednávek až po marketingové aktivity v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a  Afrika).

Zdroj: Motorola Solutions, ChannelWorldKomentáře