Lidé: Daan Snijders další posilou v čele Inforu

Poskytovatel podnikového softwaru Infor posiluje svůj tým. Na pozici viceprezidenta pro produktové řízení byl jmenován Daan Snijders.Daan Snijders povede nově vytvořenou organizační strukturu v rámci globálního vývojového týmu InforDaan Snijders povede nově vytvořenou organizační strukturu v rámci globálního vývojového týmu Infor. Jeho hlavním úkolem bude poskytovat obchodním týmům nástroje k  prosazení nově vyvíjených produktů. Dále se Daan Snijders zaměří na těsnější provázání technologií Infor a Microsoft, cloudovou strategii společnosti a globální koordinaci verzí systému včetně překladů a lokalizací.

Ve své pozici bude Snijders přímo podřízený Soma Somasundaramovi, senior viceprezidentovi pro globální produktový vývoj. Do Inforu nastoupil Snijders již v roce 2006, během akvizice společnosti SSA Global, kde od roku 2003 zastával pozici viceprezidenta divize Solution Management Applications. Dříve působil také ve společnosti Baan (odkoupena SSA Global v roce 2003) a byl odpovědný za předchůdce vlajkového produktu Infor, ERP systém Baan.

Výraznou personální změnou ve vedení Inforu v posledních měsících bylo jmenování Charlese Phillipse na pozici výkonného ředitele. Phillis dříve působil jako prezident a ředitel společnosti Oracle. O českém zastoupení dodavatele softwarových podnikových řešení se více dočtete na webových stránkách Infor.

Zdroj: InforKomentáře