Lidé: Charles Phillips výkonným ředitelem Inforu

Poskytovatel podnikového softwaru Infor oznámil jmenování nového výkonného ředitele. Stal se jím Charles Phillips. Jaké má nový CEO plány?Charles Phillips své manažerské zkušenosti sbíral více jak 20 letCharles Phillips se stal zároveň členem výkonné rady společnosti. Své manažerské zkušenosti sbíral více jak 20 let. Naposledy působil jako prezident a ředitel společnosti Oracle, kde byl zodpovědný za provozní záležitosti a během svého sedmiletého působení dosáhl zvýšení obratu společnosti o 300 %. Hrál rovněž klíčovou roli při úspěšné akviziční strategii včetně akvizičních transakcí BEA Systems, Hyperion Solutions a Siebel Systems.

„S více než 70 000 zákazníky ve 125 zemích a s chystaným uvedením platformy nové generace v lednu příštího roku má Infor velmi silný růstový potenciál. Přesným zacílením na pochopení a automatizaci komplexních podnikových procesů společně s odhodláním ke kontinuálním inovacím nachází Infor u svých zákazníků pozitivní odezvu. Těším se na spolupráci se zkušeným týmem 8 000 pracovníků, které povedu do další fáze růstu společnosti, uvedl Charles Phillips v tiskové zprávě.

Charles Phillips nahradí v pozici CEO společnosti Jima Shapera. Ten zůstane předsedou představenstva a bude hrát důležitou roli v oblasti strategického rozvoje firmy. Rovněž bude působit jako senior operating partner v Golden Gate Capital, který je hlavním vlastníkem společnosti Infor.

Podle tiskové zprávy se Charles Phillips připojuje ke společnosti Infor v klíčovém okamžiku. V lednu se firma chystá ohlásit aplikace nové generace. Technologie Infor ION poskytne společné workflow, monitoring obchodních procesů a správu nad všemi aplikacemi Infor, ať již on premise či v cloudu. Infor působí také na českém trhu a spolupracuje i s řadou partnerů. Více se o jeho nabídce dozvíte na webových stránkách Infor.

Zdroj: InforKomentáře