Lidé: Andrea Koudelová a Svetlana Drábková v nové divizi Datasysu

Firma Datasys oznámila rozšíření o zdravotnickou divizi. Do jejího čela nastoupila Andrea Koudelová a na pozici konzultanta pro oblast zdravotnictví byla jmenována Svetlana Drábková. Odkud si nové posily přináší své zkušenosti?Andrea Koudelová má dvě děti a mezi její největší záliby patří cestování, sportovní střelba a ve volných chvílích ráda malujeAndrea Koudelová se IT oblasti věnuje již více než patnáct let. Po studiu všeobecného lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze pracovala rok a půl na neurochirurgii v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem. Poté působila jedenáct let ve společnosti ICZ, nejprve na pozici konzultanta a později ve vedení zdravotnické divize, kde měla na starosti i řízení mezinárodní spolupráce při vývoji klinického zdravotnického systému. Pracovala také v rámci projektu vývoje klasifikačního systému DRG pro Ministerstvo zdravotnictví ČR. Před příchodem do Datasysu čtyři roky zastávala pozici key account manager pro zdravotnictví ve společnosti IBM. V roce 1998 získala  atestaci v oboru chirurgie.

Svetlana Drábková má čtyři děti a mezi její oblíbené činnosti patří vaření, historie a cestováníNovou divizi doplní také Svetlana Drábková a to na pozici konzultanta pro oblast zdravotnictví. Svetlana Drábková vystudovala Fakultu elektrotechniky na VUT v Brně. Nejprve působila čtyři roky jako produktový specialista ve společnost ICZ, kde v rámci projektu “On Duty” zodpovídala za přizpůsobení programu pro českou legislativu. Podílela se i na vývoji manažerského informačního systému pro nemocnice. Do Datasysu přišla ze společnosti IBM, kde působila tři a půl roku jako konzultant pro oblast zdravotnictví.

Nová divize Datasysu bude kromě vlastního informačního systému pro zdravotnictví nabízet konzultace v oblasti modernizace procesů, sledování využití lidských zdrojů, integrace informačních systémů, bezpečnosti, výstavby datacenter nebo identifikačních systémů RFID.

Zdroj: DatasysKomentáře