Lidé: Aleš Voženílek v čele Nokia Siemens Networks

Český tým společnosti Nokia Siemens letos posílil na pozici Country Directora Aleš Voženílek. Jaké jsou jeho cíle?Aleš Voženílek, Country Director Nokia Siemens Networks pro Českou Republiku, má dvě dcery a rád si zahraje lední a in-line hokejAleš Voženílek (43) nahradil před několika měsíci Michaela Forro a řídil stěhování pražské pobočky do nového sídla na Praze 8, do komplexu River City. Hlavním cílem Aleše Voženílka je aktivně podporovat viditelnost společnosti na českém telekomunikačním trhu a další motivace zaměstnanců v probíhající fázi transformace společnosti po vytvoření konsorcia Nokia Siemens Newtorks.

Naším cílem je neustále prohlubování spolupráce s telekomunikačnímí operátory v České republice tak, abychom přispěli k zajištění stále kvalitnější služeb pro koncové zákazníky. V tomto směru se hodláme soustředit především na zdejší operátory,“ uvedl v tiskovém oznámení Aleš Voženílek.  Podstatnou částí nové role je také aktivní spolupráce s prodejními týmy zaměřenými na jednotlivé významné zákazníky a také se silnou servisní organizacemi.

Aleš Voženílek dříve působil v poradenské společnosti Ernest & Young a v roce 1996 nastoupil do firmy Nokia. Strávil necelý rok v Německu jako treinee a poté žil a pracoval šest let v Německu a Spojených státech. Půl roku také působil v Itálii. Pracoval jako project a program manager projektů a fúze Nokia Networks s divizí Siemens Communications ho přivedla v roce 2007 do centra integračních aktivit. V nedávné době spolupracoval jako člen globálního týmu na projektu reorganizace Nokia Siemens Networks.

Zdroj: Nokia Siemens NetworksKomentáře