Konkurence: NextiraOne obhájila nejvyšší akreditaci Alcatel-Lucent

NextiraOne, poskytovatel komunikačních služeb, opět splnila všechny odborné požadavky a obhájila akreditaci Global Partner společnosti Alcatel-Lucent. Akreditace se vztahuje na 18 zemí kde má NextiraOne svoje pobočky, včetně České republiky.Akreditace na úrovni globálního partnera opravňuje společnost NextiraOne k prodeji, implementaci a řízení podnikových komunikačních řešení Alcatel-Lucent. Akreditace na úrovni globálního partnera opravňuje společnost NextiraOne k prodeji, implementaci a řízení podnikových komunikačních řešení Alcatel-Lucent. Poskytovatel komunikačních služeb obhájením akreditace potvrdil svoji kvalifikaci pro řešení podnikové komunikace, kontaktní centra, implementace řešení jednotné komunikace a infrastrukturní produkty Alcatel-Lucent.

„Produkty Alcatel-Lucent implementujeme v řadě našich projektů, proto je pro nás perfektní znalost těchto technologií zcela klíčová,“ komentoval obhájení akreditace v tiskové zprávě Petr Hübl, generální ředitel společnosti NextiraOne Czech. „Obhájení akreditace globálního partnera znamená potvrzení odborných znalostí našich specialistů na implementaci a správu produktů Alcatel-Lucent.“

Kontaktní centra s technologiemi Alcatel-Lucent implementovala NextiraOne Czech například v České spořitelně nebo v holdingu Synot. Více informací získáte na stránkách NextiraOne.

Zdroj: NextiraOne CzechKomentáře