Konkurence: NextiraOne Czech získala s certifikátem Cisco Advanced Data Center Architecture

NextiraOne Czech prošla certifikačním procesem společnosti Cisco a získala status Cisco Advanced Data Center Architecture Specialized Partner. Očekává, že jí otevře nové obchodní příležitosti.

Konkurence: NextiraOne Czech získala s certifikátem Cisco Advanced Data Center ArchitectureKonkurence: NextiraOne Czech získala s certifikátem Cisco Advanced Data Center ArchitectureSpolečnost NextiraOne Czech, která se zabývá instalací a správou komunikačních služeb a řešení  na podporu obchodních procesů, získala status Cisco Advanced Data Center Architecture Specialized Partner.

Nová kompetence umožňuje NextiraOne Czech využít technickou i prodejní odbornost svých expertů a získat tak další obchodní příležitosti,“ uvedla firma v tiskové zprávě k získání certifikátu.

Certifikát Cisco uděluje partnerům, kteří prokáží praktické zkušenosti s návrhem a implementací datových center Cisco a poskytováním souvisejících služeb na požadované úrovni.

Během certifikačního procesu je proškolen a otestován obchodní zástupce, systémový architekt a tři technici. „Získání certifikace Cisco Advanced Data Center Architecture je výsledkem usilovné práce celého týmu divize infrastruktury IT a datových center,“ uvedl ve zprávě pro média Tomáš Jirák, manažer oddělení IT Infrastructure & Data Center ve společnosti NextiraOne Czech.

NextiraOne Czech drží i další certifikace od společnosti Cisco. Patří mezi ně například Advanced Borderless Network Architecture Specialization, Advanced Collaboration Architecture Specialization a Advanced Wireless LAN.

Zdroj: NextiraOne Czech

Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com

Komentáře