Konkurence: NextiraOne Czech obnovila certifikaci Cisco Gold Partner

Společnost NextiraOne Czech získala i pro další rok certifikaci Cisco Gold Partner – nejvyšší stupeň ocenění pro partnery společnosti Cisco.Konkurence: NextiraOne Czech obnovila certifikaci Cisco Gold Partner Certifikace Gold Partner potvrzuje odborné znalosti specialistů NextiraOne Czech při implementaci technologií Cisco a poskytování služeb v oblasti datových center, jednotné komunikace, konvergovaných síti, kontaktních center či kamerových systémů.

Pro opětovné získání certifikace musela NextiraOne Czech splnit řadu požadavků, včetně prokázání technické specializace personálu, kvality zákaznické podpory a schopnosti realizovat projekty ke spokojenosti svých zákazníků.

Společnost NextiraOne Czech získala v nedávné době rovněž certifikaci Cisco Advanced Data Center Architecture Specialized Partner, která prokazuje pokročilé znalosti konzultantů a servisních specialistů pro návrh, implementaci a správu integrovaných řešení Cisco, určených pro datová centra. Mimo to je NextiraOne partnerem roku Cisco pro segment velkých zákazníků.

Zdroj: NextiraOne Czech
Komentáře