Konkurence: Na český trh vstupuje WBI, dodavatel Microsoft Dynamics

Na český trh vstupuje firma WBI, která se prezentuje jako největší dodavatel produktu Microsoft Dynamics na Slovensku. Společně se slovenskou pobočkou vytvoří společnosti nový holding, který kromě rozšíření působnosti nabídne i další produkty Microsoftu.Na český trh vstupuje firma WBI, která se prezentuje jako největší dodavatel produktu Microsoft Dynamics na Slovensku. Společně se slovenskou pobočkou vytvoří společnosti nový holding, který kromě rozšíření působnosti nabídne i další produkty Microsoftu.WBI klientům nově nabízí řešení založená na produktech Microsoft SharePoint, Project, Exchange, nástrojích Microsoft Business Intelligence a také vývoj zákaznických řešení založených na platformě Microsoft .NET.  Rozšiřuje tak své portfolio, jenž se doposud skládalo z produktů Microsoft Dynamics NAV, CRM a AX.

Výkonným ředitelem WBI Systems v České republice byl jmenován Robert Paskovský, který si přináší zkušenosti z vedoucích pozic ve společnostech Webcom, BGS Levi, Storyflex, nebo Altron.

„Naší prioritou je individuální přístup ke každému klientovi na základě jeho jedinečných potřeb. Microsoft nabízí širokou škálu specializovaných produktů, jež umíme procesně a datově integrovat do kompaktního celku, ze kterého klient získá maximální přidanou hodnotu,“ uvedl Robert Paskovský a doplnil, že ambicí společnosti je stát se do tří let jedním z největších partnerů společnosti Microsoft. Podle Paskovského se v nejbližší době společnost WBI hodlá zaměřit v terminologii Microsoftu na Licensing Solutions Competency, ISV/Software Solutions Competency, Networking Infrastructure Solutions Competency a také na Microsoft Business Solutions Competency.

WBI chce na českém trhu oslovit nejprve firmy z oblasti stavební výroby, a to produktem Microsoft Dynamics NAV, pro které už má připravené řešení a společně s Microsoftem. Řešením Dynamics CRM a ShrePoint bude WBI cílit nejprve na segment projektově obchodních firem a poté také na segment státní správy a samosprávy.

Společnost WBI začíná v České republice se třemi zaměstnanci, do 30. 6. 2010 plánuje své řady rozšířit až na 25 lidí.

Více informací se dozvíte na oficiální prezentaci společnosti WBI.Komentáře