Konkurence: Multima partnerem Intelu pro vPro

Multima se stala prvním partnerem společnosti Intel, která splnila podmínky nezbytné pro přidělení statusu Expert Integrator of Intel vPro Technology. Co to pro společnost znamená a jak můžete dosáhnout stejného statusu?ITechnoloii vPro mohou partneři využít k poskytování služeb vzádlené správy.ntel udělil společnosti Multima vůbec první vPro certifikaci v České republice. Firma je nyní kompetentní v oblastech nasazení hardwarové vzdálené správy klientské infrastruktury na bázi technologie Intel vPro s podporou management konzole Symantec Altiris.

„Počítače s technologií Intel vPro mají za cíl nabídnout efektivnější správu IT prostředků a vyšší bezpečnost firemních počítačů,“ uvedl v tiskové zprávě Petr Ulvr, business development manažer společnosti Intel. Pro ochranu vašich zákazníků před ztrátou dat a výpadky provozu jsou tyto stolní počítače a notebooky vybaveny vylepšenými bezpečnostními mechanismy pro zajištění preventivní ochrany a nástroji pro vzdálenou správu, dostupnými i tehdy, když je počítač vypnutý nebo operační systém nefunguje. Díky těmto prvkům klesají náklady na správu IT a odpadá nutnost práce v místě nasazení počítače, což umožňuje partnerům nabídnout cenově i funkčně zajímavější služby.

Firmy, které mají zájem specializovat se v oblasti nasazení technologie Intel vPro a získat příslušný certifikát, musí nejdříve projít školením a vybudovat vlastní demo prostředí, které následně mohou prezentovat svým zákazníkům. Podmínky nezbytné k získání certifikace najdete na stránkách Expert Integrator of Intel vPro Technology. Více o technologii vPro pak na stránkách Intelu.

Bližší informace o prvním českém certifikovaném partnerovi najdete na stránkách společnosti Multima.Komentáře