Konkurence: Minerva se stala partnerem Preactoru

Systémový integrátor Minerva uzavřel novou distribuční smlouvu s výrobcem podnikového software anglické společnosti Preactor. Jaké služby v této souvislosti Minerva nabídne? A které partnery Preactor hledá?Precator má v Česku a na Slovensku zájem i o další partnery„Minerva Česká republika uzavřela s anglickou společností Preactor novou distribuční smlouvu na prodej, zavádění a údržbu systému pro zdokonalené plánování výroby (APS), Partner Agreement 2009," uvedl tuzemský integrátor v tiskové zprávě.

Minerva (www.minerva-is.eu) se tak posunula z partnerské úrovně Reseller o stupeň výše na úroveň  Silver Solution Provider a stala se dle svých slov „jedním z nejvýznamnějších partnerů Preactoru ve střední Evropě".  Dalšími partnery výrobce podnikového software jsou v Česku S&T Services Česka Republika a na Slovensku Beset. Oba mají statut Reseller.

„Cílem Minervy ČR pro rok 2009 je získat nejvyšší úroveň partnerství Preactoru a stát se Gold Solution Providerem," komentoval systémový integrátor další cíle na tuzemském trhu. Minerva již zavedla APS Preactor v České a Slovenské republice do více než desítky výrobních společností podnikajících ve strojírenství, automobilovém průmyslu a v dalších odvětvích.

Precator International (www.preactor.com) je výrobcem podnikového software pro podniky všech velikostí. Nabízí řadu řešení, které je možné dále upravovat a přizpůsobovat. Produkty výrobce jsou zároveň určeny k propojení s dalším softwarem, jako jsou ERP, MES, aplikace pro sběr dat, plánování, atp.

Výrobce realizuje 90 % obchodu prostřednictvím nepřímého prodeje. Celosvětově má více než 400 partnerů. Zájem rozšířit jejich řady má výrobce i v Česku a na Slovensku. „Našimi partnery se mohou stát společnosti, které prodávají a zavádějí doplňkový software do výrobního sektoru," komentoval pro ChannelWorld Mike Novels, ředitel Preactoru. Pokud vás řešení Preactoru zajímají, žádost o partnerství můžete podat zde.Komentáře