Konkurence: Microsoft ocenil české partnery pro Dynamics za rok 2010

Microsoft předal ocenění nejlepším českým partnerům v oblasti podnikových řešení Microsoft Dynamics za rok 2010. Kteří partneři ceny převzali a v jakých oblastech?Ocenění Microsoftu převzaly spolešnosti CDL System, Navertica a Webcom AxperienceMicrosoft uděluje partnerům ocenění President’s Club a Inner Circle celosvětově každý rok. Do skupiny šedesáti nejlepších partnerů Microsoft Dynamics, které se letos staly členy President's Clubu, se stejně jako loni zařadily i české společnosti CDL System, Navertica a Webcom Axperience.

Společnost Webcom Axperience si navíc odnesla cenu  Inner Circle. Ta se uděluje vybraným partnerům, kteří v uplynulém období splnili výběrová kritéria jako např. počty nových implementací podnikových řešení Microsoft Dynamics, celkový obrat vůči společnosti Microsoft nebo jeho nárůst v uplynulém období.

“Pro českou pobočku Microsoftu je ocenění našich předních partnerů v silné mezinárodní konkurenci velkým úspěchem. Společnosti CDL System, Navertica a Webcom Axperience dosáhly výborných hospodářských výsledků i v období ekonomické krize, proto si velmi vážíme jejich práce,“ uvedl v tiskovém oznámení David Frantík, ředitel divize podnikových řešení společnosti Microsoft.

Letošní výsledky ocenění Inner Circle a President‘s Club byly vyhlášeny v rámci mezinárodní partnerské konference Microsoft Worldwide Partner Conference 2010, která se konala v americkém Washingtonu. Slavnostní předání proběhlo v české pobočce Microsoftu za účasti generálního ředitele, Romana Cabálka.

Zdroj: MicrosoftKomentáře