Konkurence: MHM prvním Platinum Partnerem HDS v regionu

Hitachi Data Systems (HDS), dceřiná společnost korporace Hitachi a dodavatel storage řešení, oznámila povýšení partnerství s MHM computer na nejvyšší stupeň „Platinum Partner“. Jaké výhody systémový integrátor získává?Benefity ocenění „Platinum Partner“ zahrnují nabídku speciálních cen, fondy pro marketing a spolupráci, zpětné rabaty a možnost registrace obchodních příležitostí. MHM computer spolupracuje s Hitachi Data System od roku 2003. Letos výrobce firmě udělil nevyšší stupeň ve svém partnerském programu jako vůbec prvnímu partnerovi v celém regionu. Ocenil tak její odborné znalosti v oblasti paměťových řešení, která MHM computer dodává do podniků i statní správy.

MHM computer je český systémový integrátor a poskytovatel řešení s dceřinými společnostmi na Slovensku a Maďarsku. Ve své nabídce má celé portfolio produktů HDS. Kromě nich nabízí řešení, služby a konzultace v oblasti ukládání a managementu dat. Zajišťuje také certifikovaná školení pro zákazníky a partnery HDS po celé Evropě.

Benefity ocenění „Platinum Partner“ zahrnují nabídku speciálních cen, fondy pro marketing a spolupráci, zpětné rabaty a možnost registrace obchodních příležitostí. Partnerský program HDS má ještě čtyři nižší stupně.

Výhodou ocenění je pro naši společnost především zviditelnění v rámci regionu a posílení vzájemné podpory s HDS. Zákazníkům zároveň dokládáme, že je MHM spolehlivým a kvalitním dodavatelem služeb a řešení,“ shrnula pro ChannelWorld Petra Kolůchová, marketingová manažerka MHM computer.

Více informací získáte na webové prezentaci MHM computer. Pro podrobnější informace o produktech zamiřte na stránky Hitachi Data Systems.Komentáře