Konkurence: Kasa otvírá novou pobočku na Černém Mostě

Internetový obchod Kasa.cz dnes otevřel prodejnu v Praze na Černém Mostě. Čím chce v nové pobočce zaujmout zákazníky a proč se rozhodl k této investici?Nová pobočka poskytne desítkou výdejních pultů, showroom a také službu Kasa Drive, kde si zákazníci budou moci zboží vyzvednout, aniž by vystoupili ze svého vozuNová prodejna poskytne desítku výdejních pultů, showroom a také službu Kasa Drive, kde si zákazníci budou moci zboží vyzvednout, aniž by vystoupili ze svého vozu. Nová prodejna dále disponuje expedičním skladem, který podle prodejce umožní značné zkrácení dodacích lhůt v Praze.

„Otevřít novou prodejnu jsme se rozhodli hned z několika důvodů. Prvním byl náš růst, díky němuž již původní sídlo na Kostelecké ulici v Praze Čakovicích přestalo kapacitně vyhovovat. Druhým pak výsledky průzkumu, který jsme si nechali zpracovat agenturou Factum Invenio mezi zákazníky internetových obchodů z Prahy a středních Čech. Z průzkumu jednoznačně vyplynulo, že lokální zákazníci upřednostňují vyzvednutí zakoupeného zboží na dobře dostupné pobočce a zároveň je pro ně velmi důležitá rychlost dostupnosti zboží,“ uvedl Tomáš Richter, ředitel Kasa.cz.

K dalším důvodům vybudování nové pobočky patří již zmíněný showroom, kde si mohou zákazníci nejžádanější zboží prohlédnout. „Očekáváme, že investice do nových prostor se nám vrátí do jednoho roku. Díky přístupnější lokalitě, širším skladovým zásobám a větší flexibilitě při dodávkách zboží po Praze a středních Čechách očekáváme, že ve stejném časovém období dosáhneme v této lokalitě dvojnásobku současného obratu,“ shrnul cíle Tomáš Richter.

Kasa má v Praze dvě pobočky. První se nachází na Praze 4, v obchodním centru Novodvorská Plaza. Druhá pobočka je právě na Černém Mostě. Rozvoj sítě kamenných poboček už dříve zahájili také konkurenti Alza.cz a CZC.CZ.

Zdroj: Kasa.czKomentáře