Konkurence: Global Systems integračním partnerem LCS

Novým integračním partnerem podnikového informačního systému Helios Green se stala společnost Global Systems. Helios tak získá nové rozšíření. Na jaký segment se zaměří?Dušan Lapčík, obchodní ředitel Helios Green a Jan Frouz, jednatel Global SystemsGlobal Systems se zaměřuje na pokladní systémy a informační systémy pro maloobchodní řetězce a prodejny. Tyto systémy nyní budou moci získat zákazníci systémů Helios jako jejich pevnou součást.

„Systém GS-Store je určen pro obchodní řízení maloobchodních řetězců a nikdy neměl ambice stát se kompletním podnikovým informačním systémem," uvedl v tiskovém oznámení Jan Frouz, jednatel společnosti Global Systems a doplnil: „Přesto bychom rádi nabídli i kompletní řešení, kde by integrace s účetním systémem nebyla předmětem ad hoc vývoje, ale byla součástí ověřeného celku. Ještě donedávna jsme pro tyto případy nabízeli vlastní účetní program. Podnikový systém ale není jen účetnictví, a proto jsme se rozhodli orientovat se nadále na úzkou spolupráci se společností LCS a nabízet jako standardní řešení integraci systému GS-Store a systému Helios Green."

Dušan Lapčík, obchodní ředitel Helios Green, příchod nového partnera komentoval následovně: „Je to velmi pěkná ukázka možností Helios Open, kde se mohou uplatnit partneři s různou specializací a díky našemu velmi významnému postavení na trhu můžeme nabídnout uplatnění těchto řešení v mnohem větším portfoliu zákazníků. Věříme, že nám na druhou stranu takto specializované řešení pomůže lépe řešit velmi individuální požadavky našich zákazníků."

O nabídce LCS pro zájemce o partnerství jsme vás na ChannelWorldu informovali již dříve.

Společnost Global Systems byla založena v roce 1991. Maloobchodní systémy GS-Store lze najít ve stovkách prodejen po celé republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Bulharsku a Rumunsku. Prezentaci společnosti najdete tady.Komentáře